1 pcs Azaltma küçültmek sıkın vajina sıkma için değnek küçültmek vajinal değnek değnek için dar vajina doyan için sopa vajina
Yeni Kız

1 pcs Azaltma küçültmek sıkın vajina sıkma için değnek küçültmek vajinal değnek değnek için dar vajina doyan için sopa vajina

₺ 4.74
₺ 5.93

Depoda

1 pcs Azaltma küçültmek sıkın vajina sıkma için değnek küçültmek vajinal değnek değnek için dar vajina doyan için sopa vajina   2.5 cm den 4.5 cm Vajina sıkın Kullanımlık Fazla 60 Kez Ambalaj : Vajina Sıkma Sopa + Wrap + Etiket + Manuel + Kutusu Şartname : El yapımı Talimatları : Rus Fonksiyonları : 1. sıkın vajina, düzenleyen seks ilgisizlik, vajina elastikiyetini artırmak ve geliştirmek seks sensation. 2. kadın hormonu teşvik ve gecikme yaşlanma; 3. vajina temiz çevre, vajina toksin ortadan kaldırmak; 4. incretion düzenler, çözülür pigmentasyon renk noktalar yüz; Kullanımı :
1. cinsel aşk yarım veya bir saat önce kullanın.
2. sonra temizlik vajina, durulayın sopa, daha sonra eklemek için vajina yavaş yavaş, döndürülmüş için yaklaşık 30 saniye, nedeniyle farklı kişisel durum, en uzun zaman fazla 1 dakika!
3. kullanarak sonra, sonraki kullanım için yeniden öğeyi durulayın. Olamaz yıkama çok uzun, aksi takdirde, bu kez kullanarak azaltmak olacak.
4. bir tutmak serin gölge yer.
5. için kişisel bakım : zaman başına 3 veya 4 gün.
Dikkat :
Hamile kadınlar, emziren anneler ve menstruasyon sırasında kullanabilirsiniz olamaz.
Harici kullanım için, yemek olamaz

Ürün parametreleri

öğe Türü:
Feminine Hygiene
Model Numarası:
vagina care
miktar:
1pcs
malzeme:
yam shrink tighten
Marka Adı:
Aneercare

İlgili ürünler